Ekam Cirkels

IEkam cirkel Leiden

EKAM

Ekam is een mystieke krachtplaats.
Het is een unieke structuur die energieën van de aarde samenbrengt met kosmische energieën en zo een krachtveld in zich creëert.
De structuur van EKAM is op zichzelf al een fenomeen – het kan je Bewustzijn beïnvloeden en verheffen naar transcendentale sferen.
EKAM is als het moederschip en Ekam – Cirkels zijn een verlengstuk van EKAM – het Goddelijke krachtveld.
Als Ekam Mitra ben ik opgeleid en ingewijd om Ekam – Cirkels te begeleiden en de deelnemer of zoeker, in contact te brengen met de UNIVERSELE INTELLIGENTIE.
Deze wordt in vele culturen GOD of het Goddelijke genoemd.
EKAM en Ekam – Cirkels staan los van elke Godsdienst of Religie en zijn voor iedereen toegankelijk.
Deelnemen aan een Ekam – Cirkel brengt een reis naar transformatie, ontwaken en synchroniciteiten op gang.
Tijdens de Ekam – Cirkel ontvangt elke deelnemer een “DEEKSA” zegening.
Deeksha is een “Fenomeen”.
Fenomeen is gedefinieerd als iets onverklaarbaars dat een enorme impact heeft op het menselijke bewustzijn.
Tijdens het ontvangen van Deeksha openen je hersenen en Bewustzijn zich voor de Universele Intelligentie of de God-ervaring.
1 Je kunt het Goddelijke ervaren als wezen, een vorm of liefdevolle aanwezigheid.
2 De additieve neurale circuits van je hersenen die de destructieve neigingen van het onbewuste kanaliseren, breken.
Nieuwe neurale verbindingen die je doen ontwaken tot mooie staten worden gevormd.
3 Je ervaart genezing van je hart.
4 Het leven wordt een prachtige stroom van toevalligheden die jou dichter bij jouw hart verlangens brengt.

EKAM-Cirkels bestaan uit avonden die kunnen gevolgd worden in de reeks van 8 opeenvolgende vrijdagavonden of los van elkaar.
1 Toegang tot de Universele Intelligentie voor het verwijderen van obstakels.
2 Liefde in de familie.
3 Gezondheid en Vitaliteit.
4 Welvaart.
5 Stress loslaten.
6 Passie voor werk.
7 Onderwijs en Leren.
8 Bevrijding van de overledenen.

Wanneer: vrijdagavond van 19u.30 tot 22u.
Deelname: de reeks van 8 Ekam-Cirkels 100€
                  per avond 15€
Drank en versnapering zijn inbegrepen.
Inschrijven op voorhand is nodig.

Je bent van harte welkom!!!
Alle Blessings,
Mady Pavitraa Van Keer