Creatieve Engelen namiddag – Engelen pentagram

Datum/Tijd
24/02/2019
13:30 - 17:30

Locatie
Centrum Asterisme

Samenwerken met deze prachtige wezens van Licht en Liefde is een zegening.

De Aartsengelen van de Violette straal
werken op deze planeet samen met ons om je te begeleiden en te beschermen. Ze vergemakkelijken jouw spirituele groei en het ervaren van wonderen in jouw leven.

Je wordt begeleid in een Engelen meditatie, vanuit deze sferen maak jij je eigen Engelen Pentagram.
Een Pentagram wordt al eeuwen als vorm toegepast voor bescherming en het verhogen van de energie in je woonplaats.
Je wordt samen met jouw Engelen Pentagram door mij als IET Master gekoppeld met het “Angel Grid” een Energetisch netwerk rondom onze planeet.

Inschrijven op voorhand is nodig.
Deelname: 59€ alle materialen inbegrepen. We werken op doek.

Mady Van Keer♥